3x XLS Medical

Mezi osvědčené volně prodejné výrobky na podporu redukce hmotnosti patří i řada výrobků XLS Medical na hubnutí. Jedná se o výrobky, jejichž účinek by se měl vzájemně doplňovat. Trojice XLS Medical zahrnuje tablety na redukování chuti k jídlu, na blokování kalorií ze sacharidů a na vázání kalorií z tuků.

XLS Medical

Podle informací výrobce obsahují patentované součásti:
Litramine (potlačuje vstřebávání tuků, vlákninový komplex, doplněný vitamíny), ten je hitem letošní sezóny,
Redusure (přírodní komplex na potlačení chuti k jídlu),
PhaseLite (potlačuje vstřebávání polysacharidů, na bázi glykoproteinů).

Volně prodejné výrobky mají v boji s obezitou své pevné místo.
Výrobce sám uvádí realistickou rovnici:

Jíst zdravě + pohyb + XLS Medical = jsem opět ve formě.

Bohužel většina dřívější reklamy včetně té televizní první dva sčítance příliš nezdůrazňovala. To mohlo vést k i falešným očekáváním, což podle mne není dobré ani pro výrobce ani pro spotřebitele. Nyní je ovšem situace jiná, XLS Medical si vydobyl oblibu mezi spotřebiteli, a to opakovaně. Výrobce má také deklarované účinky podloženy klinickými studiemi. Navíc v Česku běží letos akce na vrácení peněz v případě nespokojenosti (1.4.-1.7.2013), a to je nejlepší důkaz, že sám výrobce je přesvědčen o užitečnosti svého výrobku.
Nově je k dispozici varianta XLS Medical DIRECT, která obsahuje rovněž komplex Litramine pro vázání kalorií z tuků, ale má pohodlnější užívání bez nutnosti zapíjet tablety vodou.

[ad name=“aff-xls-forms“]

Výrobek XLS Medical výrobce Omega Pharma patří do kategorie „zdravotnický prostředek“, takže to není pouhý doplněk stravy, více informací o tom, o co se jedná, je na webu SÚKL.
Firma Omega Altermed
má rozsáhlejší sortiment než řadu XLS Medical, a to jak v oblasti doplňků stravy, tak i hygieny a kosmetiky. Jedná se tedy firmu, které jde o stabilní postavení na trhu. Uvídíme, jako budou zkušenosti uživatelů (a uživatelek) a zda se o ně podělí v diskuzi o účincích XLS Medical.

[ad name=“ad-intext“]

Publikováno 18.2.2011, aktualizováno 25.5.2013.

2 komentářů ke článku:
„3x XLS Medical“

  1. Linda111 napsal:

    Dobrý den, po kojeni jsem měla pořád chutě a byla jsem hladova. Tak nemám kdy chodit do fitka tak jsem se začala informovat po různých přípravcích na hubnutí. A kamarádka mi doporučila XLS Medical. Pri jeho pouzivani jsem neměla takový hlad! Začala jsem s XLS Medical Redukování chuti k jídlu, poté jsem kombinovala s XLtoS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny. V porovnani s jinymi podobnymi produkty jiz po prvni połovine kury jsem se citila tak nejak lehceji a po dobrani druhe krabicky byly celkove 3 kila dole. Ted mesic po uzivani se chystam kuru zopakovat, jeste potrebuju dat nejake to kilco dolu 🙂 Proto doporucuji pro maminy na materske, kterym se nedari shodit ani dlouhymi prochazkami 🙂 Tak to zkuste!!:)

  2. Liza napsal:

    Dobrý den, s XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny jsem spokojená. Cítím se lépe. Není taková chuť k jídlu. Úbytek na objemu znatelný.

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace