Acai Berry Thin – s energií na hubnutí

Acai Berry Thin je doplněk stravy, který obsahuje plody palmy acaí – acaí berry. Ovoce acaí berry  je silným antioxidantem a především pomáhají při hubnutí. Antioxidanty pomáhají neutralizovat volné radikály, a tak chrání buňky v těle. Acai podporuje činnost srdce, zlepšuje zažívání, přispívá ke snížení váhy a hladiny cholesterolu. Komplex základních aminokyselin i minerálů a stopových prvků přispívá ke zdravé pleti, dále správné funkci svalů a také jejich regeneraci.

Pozitivní účinky přisuzované ovoci acai berry

  • Antioxidační vlastnosti, chrání buňky před poškozením. Doporučován pro kuřáky, manažery, sportovce a další zatěžované osoby.
  • Pomáhá při hubnutí, má příznivý vliv při zvýšeném cholesterolu.
  • Zvyšuje koncentraci, dodává energii a snižuje únavu. li>
  • Doplňuje nedostatek některých vitamínů a minerálů.
  • Posiluje oslabený oběhový systém a upravuje potíže se zažíváním.

Složení Acai Berry Thin, dávkování
500 mg Acai berry (Euterpe oleracea, plod) v jedné kapsli, stearan hořečnatý (kluzná látka), želatina, oxid titaničitý (barvivo). Doporučená denní dávka je 2 až 4 kapsle denně, které je nutné zapít vodou. Pokud chcete s pomocí Acai Berry Thin zhubnout, doporučuje se užívat tento doplněk stravy minimálně 3 měsíce (nezbytná je současná úprava jídelníčku a dostatek pohybu).

Balení, dostupnost a cena Acai Berry Thin

Balení 100 kapslí je dávka na 25-50 dní. Acai Berry Thin najdete v nabídce online obchodu Prozdraví.cz za vynikající cenu:

[ad name=“aff-acaiberrythin“]

Upozornění
Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
n

Diskuze zákazníků na Acai Berry Thin, uživatelské recenze

Citujeme ze zápisů zákazníků internetového obchodu prozdravi.cz:

„Když to shrnu, vybrala jsem si Acai berry Thin proto, že jsem se začátkem jara cítila velmi unaveně a oslabená. odpoledne po příchodu z práce (8 hodin u počítače) jsem byla schopna do minuty usnout. Už po týdnu pravidelného užívání (1 kapsle ráno, 1 kapsle večer) jsem pocítila účinky: klidná, vyrovnaná, bez stresu, čilá, bylo ve mne plno energie, vnitřně velmi spokojení…“

„Dobrý den, Acai Berry Thin jsem si u Vás objednala již podruhé, jsem s ním spokojená, za dobu, co ho užívám, jsem zhubla 7 kg samozřejmě jsem změnila i jídelníček…nemám chuť na sladké, nepřejídám se. Vážila jsem 74 kg, teď mám 67 a hodlám v tom pokračovat dál a Váš produkt Acai Berry si objednám určitě i příště…“

Čtěte také o Acai Berry Thin na webu berry-acai.eu.

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace