Lipoxal Xtreme II

Lipoxal Xtreme II je doplněk stravy s inovovaným složením (proto ta „dvojka“), který jeho výrobce (Walmark) inzeruje pod heslem „Lipoxal Xtreme II pro extrémní a rychlé odbourávání podkožního tuku“. Lipoxal Extreme II obsahuje řadu přírodních látek, především extrakty ze zeleného čaje, guarany a z plodů divokého pomeranče. Komplex antioxidantů spolu s výtažky z červeného žen-šenu podporují krevní oběh, zmírňují stres a udržují vysokou duševní výkonnost.

Efekt na spalování tuků

Komplex extraktů – zelený čaj, guarana, kakao, zázvor, synefrin – má stimulovat tukový metabolismus a zvýšenou produkci tělesného tepla (termogenní efekt). L-karnitin hraje roli v metabolismu tuků a obecně by měl pomoci přeměňovat uvolněné tuky v energii. Obojí by mělo vést ke ztrátě tuku. L-Karnitin se používá nejen v doplňcích stravy pro hubnutí, ale také
úspěšně ve sportovní výživě jako látka, která je schopna lépe mobilizovat energii z tuků.

Zkušenosti, diskuse

Výrobce dokládá účinky Lipoxalu extreme II na řadě pozitivních zkušeností uživatelů. U doplňků stravy je nelze mít nerealistická očekávání, ostatně již ze zákona nelze garantovat jejich léčebný účinek. Je třeba počítat i s tím, že různé efekty na spalování se asi uplatní při současné pohybové aktivitě. I pro skutečné léky na hubnutí jako je Alli nebo Xenical platí, že jejich účinek není zázračný (ztráta jednotek kg za rok). Vlastní zkušenosti s tímto doplňkem stravy můžete přidat do diskuse pod článkem Lipoxal Extreme II na serveru Do plavek!.

Obvyklá cena Lipoxalu Xtreme II, akce

Obvyklá cena je u menšího balení 60 tobolek okolo 550 Kč, dvojité balení 120 tobolek stojí
zpravidla těsně pod 1000 Kč; při nákupu na internetu v e-shopech nebo v akci je možno běžně podstatně ušetřit.

[ad name=“aff-lipoxal2-js“]

Doporučené dávkování Lipoxalu Xtreme II

– 1 tableta 3x denně u osob s váhou do 60 kg
– 2 tablety 2x denně u osob s váhou nad 60 kg

Pozn: Doplňky stravy řady Lipoxal jsou podle auditovány jako dlouhodobě nejprodávanější výrobky na hubnutí, viz info na www.lipoxal.info.

[ad name=“ad-intext“]

3 komentářů ke článku:
„Lipoxal Xtreme II“

  1. hana napsal:

    Já užívám Lipoxal 8 dní a zhubla jsem 3 kg, do toho 1x denně cvičím cca 30 min. na rotopedu a mám dítě, takže pohybu mám dost. Myslím, že Lipoxal funguje.

  2. Nikola napsal:

    Dobrý den,
    chtěla jsem se zeptat zda se dá někde sehnat ještě Lipoxal direct

  3. Máte někdo srovnání zkušenosti s výrobkem Obezin a právě s Lipoxalem? Na Lipoxal zatím bylo více reklamy a hodně se prodával, ale je docela zajímavé, že Obezin podporuje třeba Ivana Christová.

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace