Cvičení SlimBox a FitBox

SlimBox a FitBox jsou nové hity fitness. Jedná o skupinové cvičení při hudbě, kdy kromě cviků se také používají údery a kopy do speciálních úderových totemů (stabilních boxovacích pytlů). Slimbox / FitBox tak představuje aerobní fyzickou aktivitu, při které se zábavným způsobem spálí velké množství kalorií. SlimBox / FitBox tedy není jen cvičení pro získání a udržení kondice, ale také pro hubnutí.

Typická lekce trvá 50 minut a lze při ní spálit při 300 – 750 kcal. FitBox / SlimBox je tedy vhodný i jako aktivita pro redukci váhy. Cvičení má několik úrovní podle náročnosti, a je tedy vhodné pro různě fyzicky zdatné jedince. Toto cvičení je vhodné i pro udržení psychické rovnováhy. Možná k tomu příspívají i ty údery a kopy: každý si na místě úderového totemu může představit
konkrétní osobu, na kterou má „pifku“.

SlimBox 4Health

Program SlimBox vytvořila firma 4Health. Jedná se o licencovaný fitness produkt, to znamená, že lektoři SlimBoxu musí být proškolení a získat cvičitelskou licenci. Tím je zaručena potřebná úroveň cvičení. Firma dodává i totemy.

FitBox Bevitec

Cvičení FitBox je podobný program, který vyvinula firma Bevitec, ochrannou známku nyní používá firma GDA, s.r.o. I zde se jedná o licencovaný program, to znamená, že i zde cvičitelé musí získat autorizaci. Firma také dodává i totemy FitBox.

[ad name=“ad-intext“]

Oba programy — SlimBox i FitBox — jsou si velmi podobné. V žádném případě asi neuděláte chybu, pokud se rozhodnete pro kterýkoli z nich.

1 komentář ke článku:
„Cvičení SlimBox a FitBox“

  1. Michaela napsal:

    Dobrý den,
    zajímalo by mě,jestli se tímto sportem i hubne- břicho a nerostou lýtka, když pořád skáčete u totemu?

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace