Pětifaktorová dieta – dietní jídelníček nejen pro celebrity

Jak už to tak bývá, celebrity se zasadily už o popularitu nejedné diety. Platí to i dietě hollywoodských hvězd – tzv. pětifaktorové dietě. Harley Pasternak, odborník na výživu, který se právě o nejednu z hvězd staral, na základě zkušeností s nimi navrhl nový dietní program – pětifaktorovou dietu a jídelníček. Na rozdíl od jiných „úletů“, které ještě jako varování zmíníme, 5-faktorová dieta se řídí zásadami racionálního přístupu k řešení nadváhy.

A takhle v kostce vypadá dietní jídelníček 5-faktorové diety

  1. Jíst 5krát denně.
  2. Každé jídlo má 5 nezbytných součástí: bílkovinu, vlákninu, zdravé sacharidy, zdravé
    tuky a nápoj bez cukru.
  3. Jídla jsou jednoduchá na 5 minut.
  4. Cvičit 5 x 25 minut.
  5. Program trvá 5 týdnů, během nichž je 5 volných dnů (v každém týdnu 1x) bez předepsaného režimu.

Harley Pasternak, autor bestselleru 5-Factor DietJak je vidět, jedná o zásady, které řada dietních odborníků v té či oné formě doporučuje: pestrá strava, více porcí denně, omezit cukr a špatné tuky, pravidelný pohyb.

Celý dietní ídelníček je shrnut v knize 5-Factor Diet od Harley Pasternaka, kterou je možno zakoupit na jeho webu 5factor.
com
; o českém vydání zatím informace nemáme.

Popularitu 5-faktorové diety táhnou celebrity, H. Pasternak jich na svém webu uvádí jako referenci 80. Mezi hvězdnými jmény najdeme např.: Lady Gaga, Kate Beckinsale, Mandy Moore, Jessica Simpson, Natalie Portman, Al Pacino, Megan Fox, Brendan Fraser, Ben Foster, Orlando Bloom, Vanessa Williams, Val Kilmer, Jane Fonda, Milla Jovovich, Amanda Bynes, Rihanna, John Rzeznik nebo Teresa Palmer.

[ad name=“ad-intext“]

Ovšem ne každá dieta, která je spojena s Hollywoodem nebo i místními celebritami, je hodna následování. Mezi nevhodné diety patří např. (hollywoodská) dieta modelek, Dukanova dieta, Atkinsonova dieta, >dieta Štefana Margity nebo Hůlkova dieta.

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace