Boty na zlepšení postavy

Zlepšit postavu můžete i prostým nošením speciálních bot. Firma Reebok vyvinula řadu bot EasyTone, opatřených na podrážce speciálními výstupky — balančními zónami. Nošení těchto bot vede ke zvýšení aktivity svalů nohou a zadečku, a tím k formování postavy. Boty Reebok EasyTone jde tedy použít i jako pomůcku na hubnutí.

Tenisky Reebook Easy Tone na formování postavyVětšina modelů ma podobu volnočasové obuvi — tenisek do města. V žádném případě se nejedná o sportovní nebo tréninkovou obuv! Teniskové modely stojí okolo dvou tisíc kroun, a to je běžná cena značkových bot,
takže se nejedná o žádný obzvláštní luxus.

Chůze v těchto botách údajně připomíná chůzi na písku. Můžete si tedy představovat, že chodíte po pláži, a to v tomto chladném období přijde určitě vhod.

Najdou se ale i typy pánské a větších rozměrů, ale většina modelů je pouze malých číslech, tedy dámských. A to i tehdy, když jsou neutrálního „unisexového“ stylu. Muži by asi chtěli hubnout jinde než na zadečku.

[ad name=“ad-intext“]

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace